Policija će i nadalje provoditi aktivnosti radi sprječavanja prometnih nesreća i povećanja sigurnosti u prometu
Foto: Ilustracija
Policijski službenici Policijske uprave brodsko-posavske proveli su dvije preventivno-represivne akcije u prometu, usmjerene na povećanje sigurnosti svih sudionika u cestovnom prometu.
Dana 24. travnja, u vremenu od 15 do 20 sati, na području Postaje prometne policije Slavonski Brod provedena je akcija „Motociklisti i mopedisti“. Policijski službenici kontrolirali su ukupno 12 motocikala i 5 mopeda te prekršajno prijavili 12 vozača, od kojih je jedan motocikl upućen na izvanredni tehnički pregled, pri čemu su utvrđeni veći tehnički nedostatci.
Također, tijekom noći 25./26. travnja, u vremenu od 23 do 5 sati, na području Policijske uprave brodsko-posavske, u suradnji s Policijskom upravom vukovarsko-srijemskom, provedena je akcija usmjerena na suzbijanje upravljanja vozilima pod utjecajem alkohola i droga, kao i drugih težih prometnih prekršaja koji su najčešći uzroci prometnih nesreća. Pritom je utvrđeno 5 ciljanih prometnih prekršaja.
Policija će i nadalje provoditi aktivnosti radi sprječavanja prometnih nesreća i povećanja sigurnosti u prometu.
Stranica